بلاگ

۹ آذر, ۱۳۹۸

پارچه , مهم ترین ویژگی انتخاب کوسن

دکوراسیون داخلی:خرید اکسسوری و لوازم دکوری یکی از سرگرمی های چیدمان خانه است. بعد از خرید وسایل اصلی، تزیین آنها باعث کامل تر شدن طراحی داخلی خانه می شود. انتخاب کوسن روی مبل یکی از جذابیت های دیزاین پذیرایی یا نشیمن خانه است که گاهی به چالش تبدیل می شود. اگر گشتی در مغازه های شهر بزنید، مدل های مختلفی از کوسن را پیدا می کنید که انتخاب را برایتان دشوار می کند. گالری شانل  به مهم ترین ویژگی یعنی پارچه کوسن برای انتخاب یک کوسن مناسب میپردازد 

 

انتخاب پارچه کوسن در ساختن مبلمان خصوصا مبلمان راحتی، پارچه كاربرد زیادی دارد. پارچه یكی از مواد اصلی مورد مصرف در صنایع مبل‌سازی است كه هم به عنوان پوشش‌ دهنده مبلمان و هم به عنوان یكی از مواد تزئینی مهم كه زیبایی آن می‌تواند یكی از فاكتورهای اصلی انتخاب برای مشتری باشد و هم برای ایجاد راحتی در رویه‌كوبی مبل مورد استفاده قرار می‌گیرد.

کوسن مخصوص مبل

در زمان خرید برخی از مبلمان، کوسن مخصوص به آن که هماهنگ با رنگ مبل و یا با همان پارچه رومبلی است، هم به فروش می رسد. این کوسن قطعا با مبل خریداری شده کاملا ست است و هیچ تردیدی در دیزاین خانه شما ایجاد نمی کند. زمانی که رنگ مبل شما خاص و متفاوت است یا حدس می زنید که به سختی می توان کوسن دیگری را با این رنگ و طرح پارچه مبل ست کرد، بهترین کار این است که از پارچه های فروشگاه و کوسن های مخصوص به خود مبلمان استفاده کنید.

در برخی از شرایط دیگر هم انتخاب کوسن با پارچه و رنگ متفاوت، مدل و طرح خاص مبل را خدشه دار کرده و باعث می شود مدل اصلی مبل به خوبی نشان داده نشود.

 

 

 

کوسن سنتی

استفاده از مدل و طرح های سنتی ایرانی در دکور خانه، علاوه بر اینکه فرهنگ ایرانی را یادآور می شود، زیبایی شگرفی را هم از خود بروز می دهد. کوسن مبل با پارچه های سنتی برای خانه، باعث کامل شدن و زیباتر شدن فضای داخلی می شود. خصوصا اگر بتوانید طرح پارچه کوسن را با رنگ های قالی و فرش هماهنگ کنید، تاثیرش را به خوبی حس خواهید کرد. کوسن های سنتی در مدل های مختلفی وجود دارند. ممکن است از جنس گلیم، جاجیم، فرش، ترمه و … باشند و یا حتی طرح کاشی، نقوش اسلیمی و مانند آن را به صورت چاپی داشته باشند.

 

 

 

پارچه های رو مبلی یا رویه برای پوشش و تزئین سطح قابل دید مبل و صندلی و غیره به کار میرود.

شما اصولا مبلی را می‌پسندید كه سطح خارجی آن تمام پارچه است، بنابراین پارچه‌های رویی اهمیت زیادی در انتخاب شما دارد.

 

 

کوسن رنگی مبل

در بسیاری از خانه های جدید، تنوع رنگی به اندازه ای وجود دارد که نشان سرزندگی و حس شادابی افراد خانه است. کوسن های با پارچه رنگی روی مبل از فاکتورهای اصلی ورود رنگ های متنوع به خانه هستند. به سراغ رنگ های جدید و متنوع بروید و خانه تان را از رنگ های یکنواخت و تکراری خارج کنید. اگر قصد دارید که طیف بیشتری از رنگ در منزلتان به چشم بخورد، چندان تفاوتی نمی کند که رنگ مبل شما چیست. ولی برای اینکه زیاده روی نکرده باشید، از رنگ های مکمل استفاده کنید.

 

 

پارچه, کوسن
About admin2

پاسخ دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبدخرید